Kuchyňské linky

 

Dnes už kuchyňská linka představuje ve vašem domově  nejen praktické řešení, ale také začlenění do celého interiéru a dodá nevšednost nový styl a eleganci. Široká nabídka různých stylů Vám umožní velký výběr nabízených materiálů a doplňků od praktického designu až po rustikální kuchyně s nádechem minulosti.

Návrh a výběr kuchyně

Neváhejte nás kontaktovat nebo nás navštivte v našem kuchyňském studiu. Odborně Vám pomůžeme s novou kuchyní a shlédnutí v grafickém 3D programu. K tomuto Vám pomůže náš odborný návrhář na kuchyňské linky. Nabízíme Vám profesionální a kvalitní servis námi nabízených služeb.

Spolehlivost je naším hlavním cílem. Jen Vy můžete ohodnotit co Vám přináší naše dodávané služby a kuchyně na míru .

Rekonstrukce a realizace

Mnohdy se váhá či se vůbec do rekonstrukce kuchyně a někdy zároveň s tímto spojené rekonstrukce koupelny pustit. V tomto Vám můžeme pomoci s naší novou službou Poradenská činnost.

Poradíme Vám, jaké jsou potřebné profese pro danou práci, jaké postupy prací. Připravíme Vám technický nákres pro stavební práce.

Tato služba může být nezávislá a výběr prací a dodávaného nábytku bude na Vás. Tato služba pro naše zákazníky je v rámci spolupráce zdarma.

 

Zajistíme od příprav, stavebních prací, koupelny, podlahy, dveří  a na závěr kvalitním nábytkem včetně úklidu.

 

Vše záleží, v jakém rozsahu budou vaše požadavky dané rekonstrukce.  

Z předešlých zkušeností bychom chtěli nabídnout kompletní servis včetně interiérových prací.

Nevzniknou pak následné neshody při samotné rekonstrukci a veškeré práce navazují a v konečném výsledku zkrátí dobu rekonstrukce.

 

Výroba a montáž

Nábytek a kuchyňské linky vyrábíme ve vlastních prostorách. K výrobě používáme jen materiály, které splňují normy a neškodí lidskému zdraví. Důraz a důslednost klademe na přípravu  výroby kuchyňské linky.

Tím je pak následná výroba kuchyně a montáž přesná. Toto nám umožňuje namontovat kuchyňskou linku v co nejkratším termínu. Doba montáže kuchyně je od jednoho dne do tří dnů dle náročnosti. 

Dodržujeme stanovený a domluvený termín montáže, protože naším cílem je spolehlivost. 

Kuchyňské linky jsou namontovány kompletně bez následných  a opožděných dodělků.