O nás

 Zabýváme se výrobou kuchyní, vestavěných skříní a nábytkem na míru. Spolehlivostí a kvalitou a jsme získali důvěru našich zákazníků, kteří spokojeně užívají naše výrobky. K výrobě nábytku používáme jen materiály, které splňují normy a neškodí lidskému zdraví. Nábytek vyrábíme ve vlastních prostorách s moderním strojním vybavení pro výrobu nábytku. Zákazníkovi tak můžeme poskytnout osobní pohled na jeho vyráběný nábytek. Naši prezentaci jste mohli shlédnout na různých výstavách, kterých jsme sez účastnili. Expozici kuchyní a vestavěných skříní na míru můžete shlédnout v našem nábytkovém studiu v Ústí nad Labem, kde si můžete vybrat ze široké nabídky materiálů, kování a doplňků. Za jméno „Stach - nábytek na míru“ můžeme odpovědně ručit za přístup k zákazníkovi, následné výroby a montáže nábytku.

Děkujeme všem našim spokojeným zákazníkům a těšíme se na další spolupráci při vytváření vašeho nového příjemného bydlení.

S přáním spokojeného bydlení s nábytkem Stach

Vlastimil Stach

 

Kde jsme se prezentovali:

V průběhu let 2008 2011 jste nás mohli navštívit na různých výstavách. Na jaře v Lounech "Dům a zahrada" a následně na známější výstavě "Můj dům Můj hrad" v Litoměřicích. Na výstavách jsme prezentovali novinky naší firmy a pro naše zákazníky jsme měli připraveny zajímavé akce.