Rustikální kuchyně

Rustikální kuchyně, neboli kuchyně v selském stylu, nikdy nevyjdou z módy. Vždy si najdou své obdivovatele nebo prostor, do kterého se hodí, ať jsou to rustikální kuchyně do starých domů, či na chalupu. Pro milovníky tohoto  stylu vyrábíme kuchyně, které chytnou za srdce každého, koho učaroval tento styl. Takové kuchyně jsou chloubou paní domu a právem i jeho srdcem, kde se odehrávají setkání všech členů domácnosti. Součástí rustikálních kuchyní jsou doplňky, které dotváří konečný perfektní vzhled kuchyně. Samozřejmostí jsou i spotřebiče v rustikálním duchu. Z těchto kuchyní dýchá atmosféra útulného domova, kde se každý cítí velmi příjemně. Navrhnout a zrealizovat takovou kuchyň, která splní tyto nároky vyžaduje zkušenosti a zázemí kvalitní výroby!

Rustikální kuchyně můžou mít mnoho tváří, pomůžeme Vám najít tu Vaši. Nabízíme všechny prvky, které rustikální kuchyně umožňují. Vždy vyrábíme kuchyně na míru. Navrhujeme a vyrábíme kuchyně v celé šíři tohoto stylu: od klasiky po styl „Provence“ známý z jižní Francie či „Skandinávského“ stylu. Vždy jsou to kuchyně trvalé hodnoty s důrazem na kvalitu a funkčnost. Propadněte i vy tomuto stylu a vneste do svého domova pocit bezpečí, útulnosti a naprostého klidu. Budete spokojeni jak s výslednou kvalitou, tak s provedením a špičkovým přístupem. Nechat si realizovat rustikální kuchyně od nás je opravdu tou nejlepší  volbou, která se vám v budoucnosti osvědčí.

Nedílnou součástí kuchyně je samozřejmě jídelní stůl, který umíme vyrobit ve stejném dekoru, navíc nevyrábíme jenom rustikální kuchyně! V tomto stylu můžeme vyrobit celé interiéry, například sladit kuchyni s jídelnou a obývacím pokojem, či realizovat ložnici nebo předsíň. Tyto realizace jsou vhodné zejména při rekonstrukci starých domů a usedlostí a jako vybavení stylové chalupy.

Nemusíte se bát ani o to, že by to poté v kombinaci s moderními prvky vypadalo nevhodně anebo špatně, tento tradiční domácký nábytek se totiž skvěle hodí i k modernějším kusům, záleží  jenom na vás, jak vybavíte zbytek interiéru a jak celou tuto záležitost pojmete.

 

U nás nejste omezeni nabídkou typových – předem daných – řad kuchyňských skříněk. Bez problémů si můžete navrhnout vlastní atypické kusy kuchyňského nábytku. Kuchyně na míru je proto ideálním řešením pro vybavení atypických prostor.